پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۵۱۸۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سهام عدالت، نقطه آغازین توزیع عادلانه سرمایه در جامعه است

قزوینقزوین - اتحاد آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: سهام عدالت، نقطه آغازین توزیع عادلانه سرمایه و رفاه در جامعه است و دولت های بعدی باید به این فکر باشند که منابع…

سهام عدالت، نقطه آغازین توزیع عادلانه سرمایه در جامعه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین،عیسی قبادی روز سه شنبه در جلسه هماهنگی راه اندازی شرکت استانی سرمایه گذاری سهام عدالت استان قزوین، افزود: اجرای سهام عدالت با این وسعت در سطح کشور، کار عظیمی است و قطعا باید برای موفقیت یک پشتوانه مردمی داشته باشد.

قبادی گفت: هدف دولت در طرح بزرگ سهام عدالت، توزیع عادلانه ثروت و رفاه در جامعه است و برای موفقیت این طرح باید خود مردم در آن مشارکت کنند.

معاون استاندار قزوین افزود: ما باید شرایط را به لحاظ اجتماعی به گونه ای فراهم کنیم تا خود مردم در این طرح مداخله کنند و احساس نمایند که در تصمیم گیری های آن حضور دارند.

وی با تاکید بر راه اندازی هرچه سریعتر شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت،افزود: پیش روی راه اندازی این شرکت، برگزاری یک انتخابات و مجمع داریم که باید تلاش کنیم در مرحله اول با حضور۵۰ درصد اعضا برگزار شود تا هیات مدیره توانمند و قویی برای شرکت انتخاب گردند.

معاون استاندار قزوین گفت:۴۶۳ هزار نفر در استان و ۳۰ میلیون نفر در کشور معادل حدود ۳۵ درصد جمعیت کشور وارد یک رقابت انتخاباتی می شوند که از بزرگترین انتخابات کشور است و یک فرصت برای تقویت سرمایه اجتماعی محسوب می شود.

قبادی گفت: هرچه مردم به صحنه بیایند ما موفق تر خواهیم بود چون هنر انقلاب ما مردمی بودن است بنابراین باید به مردم میدان بدهیم تا به صحنه بیایند.

منبع ایرنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha