پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۵۰۳۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در استان بوشهر کشف شد

گروه استان ها- ۲۰ دستگاه ماینر غیرمجاز، استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۲.۸ میلیارد ریال در عملیات پلیسی در یکی از روستاهای استان بوشهر کشف شد.

۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در استان بوشهر کشف شد
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ حسین خواجه در گفت وگو با خبرنگار اتحاد آنلاین در  تنگستان با تاکید بر مقابله اخلال در امور برنامه ها و طرح های اقتصادی اظهار داشت: استفاده از دستگاه ماینر غیرمجاز، استخراج ارز دیجیتال خلاف قانون و جرم محسوب می شود.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان از تشدید مبارزه با قاچاق خبر داد و تاکید کرد: بر اساس اعلام دستگاه قضایی هرگونه استفاده از دستگاه های ماینر استخراج ارز دیجیتال با توجه به قاچاق بودن این دستگاه ها غیرمجاز است و برخورد با اینگونه فعالیت ها در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

فرمانده انتظامی تنگستان با اشاره به کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال فعال در یکی از روستاهای تنگستان خاطر نشان کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی از فعالیت غیرمجاز یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای تنگستان با خبر شدند.

سرهنگ خواجه با اشاره به کشف 20 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در روستای یاد شده تصریح کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به این مزرعه ماینر اعزام شدند و در بازرسی 20 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق که به صورت غیرمجاز با برق شهری به کارگیری شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان با اشاره به این که یک نفر در این رابطه دستگیر شد بیان کرد: براساس برآورد کارشناسان، ارزش تقریبی دستگاه های کشف شده 2.8 میلیارد ریال تخمین زده می شود.

55 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در بوشهر کشف شد
11 دستگاه ماینر غیرمجاز استخراج رمز ارز دیجیتال در استان بوشهر توقیف شد
بوشهر| 10 دستگاه «بیت کوین» در کنگان کشف شد

رئیس پلیس تنگستان تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه دستگاه های مکشوفه تحویل مرجع قضائی تنگستان شد.  

سرهنگ خواجه با اشاره به مشارکت مردم با پلیس برای تامین امنیت تاکید کرد: شهروندان در صورت اطلاع از نگه داری هرگونه کالای قاچاق، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران نیروی انتظامی اطلاع دهند.

انتهای پیام/190/ ت

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha