پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به دنبال جرایم سنگین مالی از سوی آبی پوشان؛ شکایت ۹ کشتی گیر از باشگاه استقلال به فدراسیون کشتی

بعد از آنکه باشگاه استقلال جرایم کادرفنی و کشتی گیرانش را اعلام کرد، نفراتی که با جریمه سنگین این باشگاه مواجه شده اند از این باشگاه به فدراسیون کشتی شکایت خواهند کرد.

به دنبال جرایم سنگین مالی از سوی آبی پوشان؛ شکایت ۹ کشتی گیر از باشگاه استقلال به فدراسیون کشتی
- اخبار ورزشی -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرگزاری اتحاد آنلاین، حاشیه های مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد تمامی ندارد. باشگاه استقلال که پیش از این اعلام کرده بود از امیرمحمد یزدانی و یونس امامی دو کشتی گیر خود به کمیته انضباطی شکایت خواهد کرد، روز گذشته 7 کشتی گیر و دو عضو کادرفنی خود  را با جرایم مالی سنگین مواجه کرد.

امیرمحمد یزدانی، نادر حاج آقانیا، محمدرضا سرگو، سجاد غلامی، عباس فروتن و علی موجرلو کشتی گیرانی بودند که از سوی این باشگاه با جریمه 35 درصدی و یونس امامی با جریمه 65 درصدی از قرارداد محکوم شدند.

محمد طلایی که در روز فینال از کشتی گیران تیمش خواسته بود مقابل بازار بزرگ صف آرایی کنند نیز 35 درصد و بهروز یاری که بعد از وقایع روز پایانی لیگ علیه رضا یزدانی مصاحبه کرده بود نیز 70 درصد با جریمه مواجه شدند.

بعد از کاهش قرارداد این 9 نفر از سوی باشگاه استقلال، آنها از این باشگاه به فدراسیون کشتی شکایت خواهند کرد.

به گزارش اتحاد آنلاین، تیم استقلال که با سرمربیگری رضا یزدانی قهرمان سابق کشتی جهان در لیگ آزاد شرکت کرده بود، در حالیکه با شکست تیم هیئت کشتی قائمشهر فینالیست شده بود، به دلیل اعتراض به برخی تصمیمات در تیم ملی، قصد داشت در فینال تنها با چند کشتی گیر روی تشک حاضر شود که درنهایت این قائله با وساطت محمد طلایی که عنوان مدیرفنی استقلال را یدک می کشید، تمام شد و همه کشتی گیران این تیم که از سوی رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی به محرومیت دو ساله تهدید شده بودند، روی تشک حاضر شدند.

آغاز رسمی اردوی سوم کشتی بدون تست مثبت کرونا


جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha