پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف در این فدراسیون

فدراسیون جودو در حالی اقدام به تغییر خزانه دار فدراسیون گرفته است که این جابه جایی بدون هماهنگی با رئیس مجمع فدراسیون یعنی وزیر ورزش و جوانان اتفاق افتاده است.

نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف در این فدراسیون
- اخبار ورزشی -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری اتحاد آنلاین، طبق اساسنامه فدراسیون های ورزشی در ایران هر گونه تغییر، عزل و نصب در ارکان اصلی فدراسیون های ورزشی تنها با پیشنهاد رئیس فدراسیون و موافقت ریاست مجمع فدراسیون های ورزشی یا به عبارت بهتر شخص وزیر ورزش و جوانان قابلیت اجرایی خواهد داشت.

این اتفاق اما در فدراسیون جودو رخ نداده و تصمیم به تغییر محمدحسین شیرازیان خزانه دار این فدراسیون در آبان ماه سال جاری از سوی رئیس این فدراسیون بدون هماهنگی، مشورت و دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته است.

در اساسنامه فدراسیون های ورزشی و طبق تبصره سه ماده 10 تاکید شده که قبول عزل و استعفای دبیر، نایب رئیس، خزانه دار و کارشناس خبره تنها با پیشنهاد رئیس فدراسیون و موافقت وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع اتفاق خواهد افتاد و طبق پیگیری خبرنگار ورزشی خبرگزاری اتحاد آنلاین  این تغییر در فدراسیون جودو بدون دریافت مجوز  یا حتی اطلاع از سوی مسئولان وزارت ورزش و جوانان بوده است.

فدراسیون جودو با انتخاب سرپرست برای پست خزانه داری بازهم همان اشتباه را تکرار کرده و بدون هماهنگی با رئیس مجمع، دوباره خزانه دار انتخاب کرده است.

اتفاقی که به نظر می رسد با توجه به عدم اطلاع مسئولان وزارت ورزش و جوانان، یک تخلف از سوی مسئولان فدراسیون جودو بوده و وزارت ورزش نیز در نامه ای که به فدراسیون های ورزشی از جمله جودو فرستاده، بار دیگر تاکید کرده که تغییرات در اعضای هیئت رئیسه باید با پیشنهاد رئیس فدراسیون و موافقت رئیس مجمع باشد. باید دید فدراسیون جودو پس از دریافت این نامه به تخلف روی داده چه عکس العملی نشان خواهد داد.

تکلیف مسئول سه پُسته فدراسیون جودو چه می شود؟

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

 

 

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha