پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازار موبایل بیرجند در روزهای سراشیبی/ کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه

گروه استان ها- رئیس اتحادیه موبایل فروشان بیرجند از روند کاهشی قیمت موبایل خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه هستیم.

بازار موبایل بیرجند در روزهای سراشیبی/ کاهش ۵ تا ۲۰ درصدی قیمت تلفن همراه
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدحامد موسوی در گفتگو با خبرنگار اتحاد آنلاین در بیرجند، اظهار داشت: هم اکنون بازار تلفن همراه با وجود کاهش قیمت ناشی از افت نرخ دلار، روزهای سردی را پشت سر می گذارد و در حالی که گفته می شود قیمت ها به پایین ترین میزان در 6 ماهه اخیر رسیده اما شواهد حاکی از آن است که با افزایش عرضه کالا و احتمال افت بیشتر قیمت ارز، کاهش بیشتر قیمت ها نیز دور از انتظار نباشد.

گارانتی های بی اعتبار از بازار موبایل و لوازم خانگی حذف می شود
بازار موبایل انحصاری نیست/ افزایش 20 برابری شرکت های دارای مجوز واردات گوشی
بازار موبایل استان قزوین زیر ذره بین بازرسان اتحادیه قرار دارد

رئیس اتحادیه موبایل فروشان بیرجند از روند کاهشی قیمت ها در بازار تلفن همراه خبر داد و افزود: قیمت گوشی تلفن همراه بین 5 تا 20 درصد کاهش داشته و از 20 روز گذشته قیمت گوشی تلفن همراه به دلیل کاهش قیمت دلار و برگزاری انتخابات آمریکا روند کاهشی را در پیش گرفته و برخی از کارشناسان پیش بینی کاهش قیمت بیش از رقم های فعلی را مطرح می کنند.

وی بیان کرد: هم اکنون بازار خرید گوشی تلفن همراه مانند مهرماه نیست اما یکی از اقلامی که مشتری خود را دارد گوشی تلفن همراه است و بیشتر مردم خریدار گوشی های خارجی هستند و برندهای ایرانی مشتری زیادی ندارد.

انتهای پیام/ 254/ش

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha