پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:

انعکاس نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس مغفول مانده است

خرم آباد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تاکید کرد: نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس متأسفانه مغفول مانده و برای انعکاس آن نیازمند کار جهادی در حوزه فرهنگ و هنر هستیم.

انعکاس نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس مغفول مانده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، احمد حسین فتایی امروز شنبه در نشست هم اندیشی با ناشران لرستان، گفت: با توجه به رویدادهای پیش رو به خصوص برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان در سال آینده، نیازمند هماهنگی بیشتر هستیم تا زمینه های اجرای موفق این رویداد فراهم شود.

وی، افزود: در آستانه برگزاری این کنگره بزرگ ملی، ناشران استانی باید موضوعاتی همچون ایثار و شهادت، عفاف و حجاب و دفاع مقدس را در اولویت کارهای خود قرار داده و در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تصریح کرد: نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس متأسفانه مغفول مانده و برای انعکاس آن نیازمند کار جهادی در حوزه فرهنگ و هنر هستیم.

فتایی، تأکید کرد: انتشار بالغ بر ۷۰۰ جلد کتاب در حوزه دفاع مقدس کمترین کاری است که باید توسط ناشران استان تا قبل از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اتفاق بیافتد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا هماهنگی لازم را با بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان دارد.

وی، سپس با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با تحریف تاریخ دفاع مقدس و جلوگیری از فراموش شدن ابعاد مختلف این رویداد، بیان داشت: در همین راستا کتاب های متناسب با این حوزه با نظارت بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس منتشر خواهد شد تا ابعاد مختلف آن به خوبی به تصویر کشیده شود.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha