پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار دامغان:

دسیسه دشمن محکوم به شکست است/ انقلاب بالنده تر از همیشه

دامغان- فرماندار دامغان بابیان اینکه دسیسه دشمنان برای از بین بردن تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره محکوم به شکست است، گفت:بعداز هر توطئه دشمن انقلاب بالنده تر از همیشه راه خود را طی می کند.

دسیسه دشمن محکوم به شکست است/ انقلاب بالنده تر از همیشه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، مهدی بندر آبادی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی بزرگداشت ایام الله دهه فجر که در محل سالن اجتماعات فرمانداری دامغان برگزار شد ضمن بیان اینکه دشمن بداند تمام دسیسه ها علیه ایران، محکوم به شکست است و انقلاب بالنده تر از همیشه راه خود را به درستی و با پیشرفت روزافزون طی می کند، اظهار داشت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول سال های گذشته در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن این نظام خاطرنشان کرد: کارآمدی نظام دینی در سایه سار ولایت در همه عرصه ها روشن و آشکار است و امروز پاسخگویی به شبهات و توطئه های دشمن مهم ترین رسالت انقلابیون به شمار می رود.

فرماندار دامغان با تأکید بر اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه های مختلف است، افزود: انتقال مفاهیم انقلابی و رشادت های مردم در دفاع مقدس برای نسل جدید این انقلاب ضروری است.

امام جمعه دامغان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در طول ۴۲ سال گذشته خدمات و امکانات زیادی به مردم ارائه شده است که بازمان پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست، اظهار داشت: تبیین دستاوردهای عمرانی، بهداشتی، آموزشی، فرهنگی و غیره انقلاب برای نسل سوم و چهارم در محوریت برنامه های دهه فجر قرار گیرد.

حجت الاسلام سید محمدحسینیان با تأکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم مهم ترین وظیفه مسئولان است، تصریح کرد: شفاف سازی عملکرد و پاسخگویی به مطالبات آحاد مردم از دیگر رسالت های مهمی است که بر دوش مسئولان قرار دارد.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha