پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۳۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار لرستان مطرح کرد:

توقف سیر نزولی ابتلا به کرونا در لرستان/ احتمال اعمال محدودیت ها

خرم آباد- استاندار لرستان، گفت: طبق گزارش ستاد ملی مدیریت کرونا روند نزولی ابتلاء به بیماری در برخی از نقاط کشور متوقف شده و شواهد حکایت از توقف سیر نزولی کرونا در لرستان نیز دارد.

توقف سیر نزولی ابتلا به کرونا در لرستان/ احتمال اعمال محدودیت ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا، گفت: طبق گزارش ستاد ملی مدیریت کرونا روند نزولی ابتلاء به بیماری در برخی از نقاط کشور متوقف شده و شواهد حکایت از توقف سیر نزولی کرونا در لرستان نیز دارد.

وی، اظهار داشت: با اعلام دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نشانه های کوچکی از افزایش تعداد مبتلایان در برخی از نقاط استان مشاهده شده که این موضوع می تواند زنگ خطر احتمال تغییر شرایط باشد.

استاندار لرستان، تصریح کرد: با توجه به این موضوع، کمیته های ستاد مدیریت کرونا مجدداً فعالیت های خود را در راستای دستورالعمل های ستاد آغاز خواهند کرد و شرایط استان به طور منظم رصد می شود.

خادمی، افزود: اگر وضعیت کنونی که منجر به توقف سیر نزولی ابتلاء به کرونا شده، ادامه یابد مجبور خواهیم بود به تناسب شرایط محدودیت هایی را در استان اعمال کنیم.

وی، یادآور شد: در هر شرایطی و تا ریشه کن شدن کامل کرونا، ضرورت دارد همه اقشار جامعه مانند اصناف، مالکین کسب و کار و مردم نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی اهتمام داشته باشند.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha