پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۳۲۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عضو هیئت رئیسه مجلس:

ظرفیت بودجه ای پارک های علم و فناوری افزایش یافته است

ساری- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از افزایش ظرفیت بودجه ای پارک های علم و فناوری در بخش هزینه ای و عمرانی خبر داد.

ظرفیت بودجه ای پارک های علم و فناوری افزایش یافته است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، علی کریمی شامگاه شنبه در بازدید از پارک علم و فناوری مازندران از افزایش ظرفیت بودجه ای پارک های علم و فناوری در بخش هزینه ای و عمرانی خبر داد و گفت: در راستای عمل به شعار سال یعنی جهش تولید و بهبود اثربخشی در این راستا، امیدواریم در تداوم همکاری های دولت و مجلس طی سال جاری رشد خوبی در بودجه این مراکز مؤثر در فرآیند تولید داشته باشیم.

وی گفت: اقدام های انجام شده پارک علم و فناوری مازندران در اکوسیستم نوآوری و فناوری باعث توانمندی و تعامل هرچه بیشتر این نهاد شده است، به طوری که در مواقع مورد نیاز می توانند در رفع نیازها و مقابله با چالش ها نقش آفرینی کنند.

کریمی اظهار داشت: شرکت ها دانش بنیان، شرکت های هستندکه دارای توان فنی، مهندسی و طراحی بالایی برخوردار بوده و عمده نیازهای فنی را از داخل تأمین می کنند و می توانند در صورت تحریم بخش قابل ملاحظه ای را داخلی سازی کنند.

وی افزود: بنابراین وابستگی و اتکا آنها به مواد اولیه، تجهیزات و دانش فنی خارجی کمتر از دیگر شرکت های صنعتی است، از این رو به نظر می رسد تأثیرات تحریم برای شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری کمتر از دیگر شرکت های صنعتی کشور باشد.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha