پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۲۰۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تخصیص یک درصد از اعتبارات تملک دارایی دستگاه های اجرایی برای تولید محتوای فرهنگی در صداوسیما

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400از مصوبه امشب این کمیسیون برای تخصیص یک درصد از اعتبارات تملک دارایی دستگاه های اجرایی به سازمان صداوسیما برای تولید محتوای فرهنگی خبر داد.

تخصیص یک درصد از اعتبارات تملک دارایی دستگاه های اجرایی برای تولید محتوای فرهنگی در صداوسیما

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی اتحاد آنلاین با اشاره به نشست امشب کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون مصوب کردند تا یک درصد از اعتبارات تملک دارایی دستگاه های اجرایی (اعتبارات غیر از حقوق و مزایا) برای تولید محتوای فرهنگی به سازمان صداوسیما اختصاص یابد.

وی افزود: علاوه بر این اعضای کمیسیون مصوب کردند که لیست تمام پرداختی های دستگاه ها در اختیار نهادهای نظارتی قرار گیرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: همچنین براساس مصوبه امشب اعضای کمیسیون تلفیق مقرر شد سازمان برنامه و بودجه گزارش اعتباراتی را که از دایره شمول قانون حسابرسی مستثنی شده اند به تفکیک دستگاه ای اجرایی تا ابتدای اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین دیوان محاسبات ارائه کنند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: همچنین براساس این مصوبه دیوان محاسبات مکلف شد هر سه ماه یکبار گزارشی را از نحوه هزینه کرد این اعتبارات خارج از شمول قانون حسابرسی به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ارائه کند.

به گزارش فارس مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع فارس
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha