پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۹۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرونده تخلف برای ۲۵ نانوایی خراسان شمالی تشکیل شد

گروه استان ها ـ رئیس سازمان صنعت٬ معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تا کنون ۲۵۰ مورد نانوایی متخلف در استان در بحث توزیع خارج از شبکه آردشناسایی و برای این خبازان تشکیل پرونده شده است.

پرونده تخلف برای ۲۵ نانوایی خراسان شمالی تشکیل شد
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی اصغر رضا زاده در گفت وگو با خبرنگار اتحاد آنلاین در بجنورد اظهار داشت: برگزاری گشت های مشترک، رصد روزانه و بازدید تخصصی از فروشگاه های بزرگ و اصناف مختلف و اصنافی که دارای تخلف باشند از برنامه های ثابت سازمان صمت است و روزانه پرونده های مختلفی برای متخلفین تشکیل می شود.

وی افزود: تا کنون 1493 مورد گشت انجام شده و 1193 پرونده تشکیل شده است. از فروشگاه های بزرگ و خوار و بار فروشی برای روغن اقدامات خوبی انجام شده است و اکیپ ها در فروشگاه ها مستقر هستند. تخفیفات اعمال شده باید واقعی باشند و در غیر این صورت جریمه می شوند. در 2 هفته اخیر 8 واحد فروشگاه بزرگ برای تبلیغات غیر واقع متخلف شناخته شده و به تعزیرات معرفی شدند.

رئیس سازمان خراسان شمالی درباره برخی از تخلفات نانوایی های استان نیز گفت: فروش پلاستیک همراه با نان در خبازی ها تخلف است و علاوه بر آن اگر پلاستیک ها هم با قیمتی بالاتر از 200 تومان عرضه شود یک تخلف دیگر انجام شده و باید موارد با سامانه 124 درمیان گذاشته شود تا با نانوایی متخلف برخورد شود.

چرا صف نانوایی ها در خراسان شمالی شلوغ است؟
نظارت مدعی العموم بر عملکرد خبازان زاهدان/ 597 نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
نظارت بر نانوایی ها در شیراز تشدید می شود

رضازاده با اشاره به مخدوش شدن قیمت روی کالاها٬ تصریح کرد: ملاک تعیین قیمت کالا٬ قیمت درج شده روی کالا است و اگر در غیر این صورت انجام شود حتما با فروشنده برخورد خواهد شد.

وی از شناسایی 25 مورد نانوایی متخلف خبر داد و گفت: با 35 مورد تخلف به ارزش 57 میلیون ریال برخورد شده و پرونده این نانوایان به مراجع تعزیراتی خراسان شمالی ارجاع شده است. سازمان صمت با هر نوع تخلف در نانوایی های استان برخورد قاطع خواهد داشت.

انتهای پیام/311/ش

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha