پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۷۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چوکا انتقام ملوان را از فجرسپاسی شیراز گرفت

دیدار دو تیم چوکا تالش و فجرسپاسی شیراز در هفته دهم از رقابت های لیگ یک آزادگان با نتیجه سه بر دو به سود نماینده گیلان به پایان رسید.

چوکا انتقام ملوان را از فجرسپاسی شیراز گرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین از رشت، هفته دهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران، عصر امروز تیم های چوکا تالش و فجر سپاسی شیراز از ساعت ۱۴ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سه بر دو تیم چوکا تالش به پایان رسید.

کادر فنی چوکا برای این بازی متین صفاییان، وحید همراز، امیرحسین صالحی، امیررضا غمناک، محمد جعفری، ایمان شوریابی، کیوان محمدنژاد، سامان نورمحمدی، علیرضا مصطفایی، حمید خدابنده لو و علی امیری را در ترکیب قرار داده بودند.

علی اصغر کلانتری نیز برای این دیدار وحید عزیزی، محمدامینی، محمد قنبری، امیرحسین صدقی، حمید نعمتی، امیر شبانی، دانیال کردستانی، فرزان دانا، سعید زارع، میلاد احمدی و رضا آقابابایی را درون ترکیب فجر قرار داده بود.

در نیمه نخست تیم فجر سپاسی شیراز با ارسال از کناره ها توانست به دنبال رسیدن به گل بود و در سوی دیگر تیم چوکا تالش با استفاده از ارسال های بلند حملاتی را بر روی دروازه تیم فجر سپاسی شیراز ایجاد کرد اما این حملات بی ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز تیم فجر سپاسی شیراز با استفاده از ضدحملات توانست دو گل را وارد دروازه تیم چوکا تالش کند و در سوی دیگر تیم چوکا تالش با استفاده از عمق دفاع تیم فجر سپاسی شیراز توانست سه گل را وارد این دروازه تیم کند تا بازی با برتری سه بر دو تیم چوکا تالش به پایان برسد.

گل های چوکا تالش را سامان نورمحمدی دقیقه ۵۳، کنعان طاهرنژاد دقیقه ۷۶ و بهزاد یوسف علیپور دقیقه ۹۰ به ثمر رساندند و حمید نعمتی در دقیقه ۶۱ و ۷۰ برای فجر سپاسی شیراز گل زنی کرد.

در پایان این هفته فجر سپاسی شیراز با ۱۰ بازی و ۱۶ امتیاز در رده پنجم و بالاتر از ملوان بندرانزلی قرار گرفت و چوکا تالش نیز با همین تعداد بازی و ۹ امتیاز به رده پانزدهم جدول هجده تیمی لیگ آزادگان صعود کرد.

در هفته یازدهم لیگ آزادگان نیز چوکا تالش در مقابل خوشه طلایی ساوه قرار می گیرد و فجر سپاسی نیز با خیبرخرم آباد دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸

منبع فارس
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha