پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۴۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایلامی ها در شهادت حضرت فاطمه(س) به سوگ نشستند

گروه استان ها - مردم ولایتمدار ایلام در اقصی نقاط استان ایلام با لحاظ کردن پروتکل های بهداشتی و به دور از دسته روی و تجمع با سیاه پوش کردن میادین و خیابان ها و سر درب منازل  در شهادت حضرت فاطمه(س) به سوگ نشستند.

ایلامی ها در شهادت حضرت فاطمه(س) به سوگ نشستند
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرگزاری اتحاد آنلاین از ایلام؛ مردم ولایتمدار ایلام در اقصی نقاط استان ایلام با لحاظ کردن پروتکل های بهداشتی و به دور از دسته روی و تجمع با سیاه پوش کردن میادین و خیابان ها و سر درب منازل در شهادت حضرت فاطمه(س) به سوگ نشستند.

ایلامی های عزادار در  سوگ دخت گرامی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س)  در فضای مجازی به بیان فضایل و مناقب آن حضرت پرداخته و به بیان فضائل، سیره و ذکر مناقب و مصائب ام ابیها حضرت صدیقه کبری (س) و نحوه شهادت این بانوی بزرگ به تولید محتوی فاخر پرداخته و با روشن کردن بلندگوی مساجد، تکایا و اماکن متبرکه مراسم عزا برگزار کردند.

برنامه هیئت های همدان در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) اعلام شد
اعضای بدن مادر لرستانی؛ همزمان با شهادت حضرت فاطمه (س) به چند بیمار زندگی دوباره بخشید
آزادی 10 محکوم مالی جرائم غیر عمد همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)

محافل و مجالس عزاداری در فضای مجازی، پخش مراسم نوحه خوانی و سینه زنی در تمام مساجد و تکایا و اماکن متبرکه، سیاه پوش کردن میادین، خیابان ها و سر درب منازل، تولید محتوی فاخر و متناسب با این روز ، برگزاری محافل انس با قرآن کریم در شبکه های اجتماعی و برنامه های متنوع فرهنگی، بصیرتی و مذهبی دیگر از جمله مواردی است که توسط خبرنگاران اتحاد آنلاین در سراسر استان ایلام انجام شده است.

گزارش خبرنگاران اتحاد آنلاین در استان ایلام حاکی از آن است در این روز که روز  سوگ دخت گرامی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س) است هیچ نقطه ای از ایلام بی بهره از معنویت این روز نبوده است و در تمام نقاط مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) برگزار شده است.

حجت الاسلام محمد فتاحی  نیز از برگزاری مراسم عزای دخت گرامی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س) را در بیش از 900 هیئت مذهبی یادآورشد و اظهار داشت: به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم سوگواری دخت گرامی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س)  در استان ایلام بدون دسته روی و در فضای مجازی انجام شده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: به رغم برگزاری مراسم در فضای مجازی، مردم ایلام با سیاه پوش کردن معابر و میادین و سردرب منازل خود ارادت به ساحت مقدس این بانوی نمونه و بی نظیر اسلام را عیان کردند.

وی افزود: هرچند برگزاری مراسم در فضای مجازی بوده است اما بازخورد این مراسم و تولید محتوی فاخر، حضور مداحان و سخنرانان و اهل وعظ و خطابه در فضای مجازی چیزی کم از فضای واقعی نداشته است و مردم از این فضا نهایت استفاده را برای عرض ارادت به پیشگاه دخت گرامی اسلام حضرت زهرای مرضیه (س) انجام داده اند.

انتهای پیام/180/ش

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha