پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نخستین تماس تلفنی معاونان ترامپ و بایدن/ پنس تبریک گفت

معاون رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با معاون رئیس جمهور منتخب این کشور که نخستین تماس تلفنی «مایک پنس» با جانشین خود در دولت بایدن محسوب می شود، پیروزی «کامالا هریس» را تبریک گفت.

نخستین تماس تلفنی معاونان ترامپ و بایدن/ پنس تبریک گفت
- اخبار بین الملل -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری اتحاد آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس، «مایک پنس» معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر آمریکا روز پنجشنبه نخستین تماس تلفنی خود را با «کامالا هریس» معاون جو بایدن رئیس جمهور منتخب این کشور برقرار کرد.

در همین ارتباط، روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی جداگانه گزارش داد که تماس تلفنی دو معاون ترامپ و بایدن روز پنجشنبه صورت گرفت و این اولین تماس تلفنی دو طرف پس از انتخابات سوم نوامبر (13 آبان ماه) محسوب می شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

بنا به این گزارش، مایک پنس معاون ترامپ در این تماس تلفنی پیروزی هریس را تبیرک گفت و اعلام کرد که برای ارائه هرگونه کمک به او آماده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از منبعی که نخواست نامش فاش شود، این تماس تلفنی را «خوب» ارزیابی کرد و نوشت: پنس آمادگی خود را برای کمک به جانشین خود در دولت جو بایدن اعلام کرد.

این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر ایالات متحده که عمر ریاست جمهوری او بیستم ژانویه (اول بهمن ماه) به سر می رسد، هنوز به جو بایدن رئیس جمهور منتخلب تبریک نگفته است و در عین حال عنوان کرده که در مراسم تحلیف او شرکت نخواهد کرد.

انتهای پیام

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha