پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیریت بحران استانداری هرمزگان: زلزله 5.5 ریشتری خسارتی نداشت/ یک مصدوم سرپایی درمان شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تیم های ارزیاب خسارتی از زلزله 5.5 ریشتری نداده اند و بحمدالله بدلیل قرارگیری کانون زلزله در دریا، خسارات شدیدی گزارش نشده است.

مدیریت بحران استانداری هرمزگان: زلزله 5.5 ریشتری خسارتی نداشت/ یک مصدوم سرپایی درمان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهرداد حسن زاده در گفت وگو با اتحاد آنلاین در بندرعباس اظهار کرد: بحمد الله بدلیل قرارگیری کانون زلزله در خلیج فارس حد فاصل غرب جزیره قشم تا سواحل کُنگ در سرزمین اصلی، خسارات شدیدی گزارش نشده است و تیم های ارزیاب نیز در حال بازگشت از این مناطق همجوار با کانون زلزله هستند.

وی افزود: عمده خسارات محدود در حد ترک خوردگی های منازل مردم است و قطع برق رخ داده در غرب بندرخمیر نیز پس از 15 دقیقه رفع شده و اکنون مناطقی بدون برق متأثر از وقوع زلزله 5.5 ریشتری نداریم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان همچنین اضافه کرد: یک مورد مصدوم نیز در روستای سایه خوش بندرلنگه داشته ایم که بصورت سرپایی درمان شد.

حسن زاده با تأکید بر لزوم هوشیاری و آماده باش فرمانداران و واحدهای امدادی و اورژانس در قشم و بندر خمیر، گفت: جمع بندی نهایی در مورد خسارات احتمالی را تا ساعاتی دیگر پس از نهایی شدن گزارش تیم های ارزیاب و گزارشات دهیاران و بخشداران مناطق نزدیک به کانون زلزله ارائه خواهیم داد.

انتهای پیام/ 88055

منبع فارس
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha