پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری یادواره شهدای ملایر همزمان با دهه فجر/ تجلیل از زنان شهیده و جانباز

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایراز برگزاری یادواره شهدایملایر همزمان با دهه فجر با محوریت تجلیل از زنان شهیده و جانباز خبر داد.

برگزاری یادواره شهدای ملایر همزمان با دهه فجر/ تجلیل از زنان شهیده و جانباز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدابراهیم مرادی در گفت وگو  با اتحاد آنلاین در ملایر با اشاره به اینکه امسال قرار است کنگره سراسری تجلیل از زنان شهید و جانبار در سراسر کشور برگزار شود اظهار کرد: در این زمینه در صورت مساعد بودن شرایط و اجازه برگزاری تجمع از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا  یادواره شهدای ملایر با محوریت تجلیل از زنان شهیده و جانباز در بهمن ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرستان ملایر یک هزار و ۱۰۰ شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است افزود: از این تعداد ۳۸ زن شهیده در ملایر داریم و تعداد جانبازان زن نیز در این شهرستان ۲۶ نفر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملایر با اشاره به اینکه برنامه های مختلفی برای برگزاری این کنگره در شهرستان پیش بینی شده است افزود: اجرای همه این برنامه ها معطوف به اجازه ستاد ملی پیشگیری از کرونا خواهد بود.

وی به سایر برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایر در دهه فجر اشاره کرد و گفت: دو دوره مسابقه ورزشی شامل مسابقه تنیس روی میز برای همسران و دختران شاهد و ایثارگر و مسابقه تیراندازی ویژه جانیازان از جمله برنامه های این نهاد در دهه فجر خواهد بود.

مرادی در پایان سخنانش سرکشی از خانواده شهدای انقلاب، غبارروبی گلزار مطهر شهدا، برگزاری مسابقات قرآن و مسابقات فرهنگ و احکام برای خانوده شهدا و ایثارگر و برگزاری جشن های انقلاب همزمان با ولادت حضرت فاطمه، برگزاری دوره های سبک زندگی و آموزش خانوده نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر خواهد بود.

انتهای پیام/89013

منبع فارس
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha