پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان:

۱۰ پاسگاه محیط بانی جدید در کردستان ایجاد می شود

سنندج- مدیرکل محیط زیست کردستان گفت: هم اکنون هشت پاسگاه محیط بانی در استان فعال هستند و در آینده نزدیک ۱۰ پاسگاه دیگر هم راه اندازی می شود.

۱۰ پاسگاه محیط بانی جدید در کردستان ایجاد می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، فریبا رضایی روز جمعه در مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت استان در سنندج اظهار کرد: در حال حاضر هشت پاسگاه محیط بانی در استان فعال است و دو پاسگاه دیگر نیز در دست احداث است.

وی افزود: ۶۰۰ میلیون تومان برای تکمیل دو پاسگاه محیط بانی در شهرستان سروآباد و کامیاران نیاز است که امیدواریم از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تأمین و پرداخت شود.

رضایی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مطلوب در سال جاری، ملی شدن اعتبارات برای این دو پاسگاه بود و امیدواریم تا پایان سال جاری قرارداد اجرایی آنها با پیمانکاران منعقد شود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست کردستان اعلام کرد: ۱۰ پاسگاه محیط بانی دیگر در استان هم در مراحلی از عمران، تعمیر، تجهیز و بهسازی است و راه اندازی هرچه سریع تر آنها در اولویت برنامه های این اداره کل است.

رضایی افزود: هم اکنون ۹۲ محیط بان در سطح استان مشغول به فعالیت هستند و تمام تلاش خود را برای تقدیر از خدمات شبانه روزی محیط بانان به کار خواهیم گرفت.

در ادامه این جلسه نیز زانیار نازدار به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کردستان معرفی شد و از خدمات طیب محمودی تقدیر به عمل آمد.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha