پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تارتار:

پیکان اسیر تجربه سپاهان شد

اصفهان - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: گل های دریافتی این تیم مقابل سپاهان روی تجربه بازیکنان سپاهان به ثمر رسیده است.

پیکان اسیر تجربه سپاهان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، مهدی تارتار در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار با سپاهان اظهار داشت: ما در نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم و خیلی منسجم و منظم دفاع کردیم و در بخش حمله هم عملکرد خوبی داشتیم و می توانستیم در ضربات ایستگاهی و اوت های دستی به گل برسیم.

وی افزود: متأسفانه روی یک غفلت و کم تجربگی نسبت به تیم بزرگ سپاهان غافلگیر شدیم و گل اول را دریافت کردیم و در ادامه نیمه اول و تا پایان نیمه اول نیز عملکرد خوبی داشتیم و حتی نیمه دوم را نیز خوب شروع کردیم تا به گل مساوی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: بعد از گل، سپاهان را کنترل کردیم اما مجدداً اسیر تجربه سپاهان شدیم و توپی را که خودمان از دست دادیم منجر به گل دوم سپاهان شد تا این زمان خوب بودیم اما بعد از عقب افتادن برای اینکه امتیاز به دست آوریم بی مهابا حمله کردیم.

وی تصریح کرد: روی ضد حملات موقعیت های خوبی نصیب تیم سپاهان شد که دروازه بان ما عملکرد خوبی روی صحنه ها داشت و سپاهان می توانست گل های بیشتری به ما بزند. به هر حال به تیم بزرگ سپاهان تبریک می گویم.

تارتار در خصوص استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب پیکان مقابل سپاهان گفت: تیم ما نزدیک به هفت بازیکن جوان داشت که از آکادمی خود پیکان به تیم اضافه شدند و این برای ما بسیار ارزشمند است و دوست داریم این روند را ادامه دهیم و بازیکنان خوب را به تیم بزرگسالان اضافه کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم جایگاه فعلی خود را حفظ کنیم و حتی آن را ارتقا ببخشیم.

منبع مهر
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha