پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زمین لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین لرزه ای به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.

زمین لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، این زلزله ساعت ۰۱:۰۱ بامداد شنبه (۲۷ دی) در ۲۸ کیلومتری کنگ، ۳۴ کیلومتری بندر لنگه و ۴۵ کیلومتری جزیره تنب بزرگ در استان هرمزگان اتفاق افتاده است و در پی آن، تیم های ارزیاب به مناطقی که زمین لرزه بیشتر در آنها احساس شده است، اعزام شده اند.

در پی این زمین لرزه که در ۱۲۰ کیلومتری بندرعباس - مرکز استان هرمزگان - رخ داده، روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس هرمزگان در گفت وگو با خبرنگار اتحاد آنلاین گفت که تاکنون تلفات جانی و مالی از شهرستان های مختلف این استان گزارش نشده است.

تیم های ارزیاب اورژانس در بندر کنگ و بندر خمیر مستقر شده اند و نیروهای اورژانس در این دو بندر و همچنین در بندر لنگه و دیگر مناطقی که احتمال وقوع پس لرزه ها در آنها وجود دارد، در حالت آماده باش هستند.

به گفته روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس هرمزگان، تا لحظه انتشار این خبر هیچگونه تلفاتی از جانب تیم های ارزیاب گزارش نشده است، اما ارزیابی های دقیق تر در مناطقی که زمین لرزه بیشتر در آنها احساس شده است، همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha