پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار اردبیل خبر داد

احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه

شهردار اردبیل از احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه شهر اردبیل خبر داد.

احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،
حمید لطف اللهیان در گفت وگو با اتحاد آنلاین، اظهار کرد: در بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز آفرینی شهری ایران از مناطق حاشیه شهر اردبیل قرار شد تا در چهار محله هدف برای هر یک از پروژه های سرای محله و احداث پارک محله ای 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار تا پایان سال تزریق شود.


وی خاطرنشان کرد: این پروژه های عمرانی و خدماتی در محلات گلمغان، میر اشرف، ملایوسف و ایران آباد اردبیل اجرایی و عملیاتی می شود.


لطف اللهیان ادامه داد: در این محلات احداث پروژه های عمرانی و خدماتی در قالب بازآفرینی شهری آغاز شده و در سال آینده به تدریج به بهره برداری می رسد.


وی به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه بازآفرینی بازار تاریخی و سنتی اردبیل اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه در فاز اول قرار شد شرکت بازآفرینی شهری مبلغ 16 میلیارد تومان پرداخت کند تا در کنار کمک سازمان میراث فرهنگی و تعتبارات استانی این بازسازی شکل منسجم بگیرد.


شهردار اردبیل بیان کرد: مدیر عامل شرکت باز آفرینی شهری از سرای پنبه فروشان، وکیل، امام جمعه، زنجیرلر و دمیرچی بازدید کرده و قول مساعد برای بازسازی این بناهای تاریخی و فرسوده بازار اردبیل دادند.


وی به درخواست تامین قیر از معاون وزیر راه اشاره کرد و افزود: قرار شد برای آسفالت معابر سکونتگاه های غیررسمی و حاشیه شهر اردبیل قیر مورد نیاز تا پایان سال اختصاص یافته تا در فصل کاری آینده عملیات آسفالت ریزی به انجام برسد.


انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha