پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۱۰۰۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هراس رژیم صهیونیستی از موشک های نقطه زن حزب الله

آسیای غربیتهران- اتحاد آنلاین- تحلیلگر نظامی رژیم صهیونیستی از هراس این رژیم از موشک های نقطه زن حزب الله لبنان سخن گفت و هشدار داد که این موشک ها می تواند سامانه های راهبردی رژیم صهیونیستی…

هراس رژیم صهیونیستی از موشک های نقطه زن حزب الله

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، «آلن بن دیوید» تحلیلگر و مفسر مسائل نظامی رژیم صهیونیستی جمعه در مقاله خود در روزنامه صهیونیستی «معاریو» نوشت: حزب الله لبنان تاکنون موفق شده است که موشک های نقطه زن میان برد و دور برد را انبار کند.

وی گفت: حزب الله به هرگونه حمله اسرائیل به خاک لبنان با آتش پاسخ خواهد داد.

این تحلیلگر صهیونیست موشک های نقطه زن حزب الله لبنان را تهدید راهبردی برای رژیم صهیونیستی دانست و در عین حال اذعان کرد که همه تلاش های این رژیم برای جلوگیری از دستیابی حزب الله به این موشک ها ناکام مانده است.

وی تصریح کرد: ارتش اسرائیل تهدید موشک های نقطه زن در لبنان علیه اسرائیل را راهبردی می داند و قدرت این موشک ها می تواند سامانه های راهبردی اسرائیل را فلج کند و حزب الله با این موشک ها می تواند پایگاه «هکریا» در تل آویو را هدف قرار دهد که مقر وزارت اطلاعات و ستاد مشترک ارتش در آنجا قرار دارد.

این کارشناس امور نظامی رژیم صهیونیستی گفت: در سالهای بعد از عقب نشینی از لبنان، ارتش اسرائیل با تمسخر به مسلح شدن سریع حزب الله نگاه می کرد و به خودش می گفت که موشک ها در انبارها زنگ خواهند زد اما در سال ۲۰۰۶ میلادی، عملا هزاران عدد از این موشک ها ناگهان بر سر ما فرود آمدند.

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی تاکید کرد که تعداد موشک های نقطه زن مقاومت دو برابر سال قبل شده است و هر هدفی در امتداد مساحت فلسطین اشغالی را که بخواهیم، می توانیم با دقت هدف قرار دهیم.

منبع ایرنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha