پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۴۰۹۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز:

طلافروشان اهواز هر ۴،۵ روز یکبار طلا فاکتور می کنند

رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز گفت: بسیاری از طلافروشان هر چهار یا پنج روز یک بار نیز طلا فاکتور نمی کنند و نمی فروشند زیرا خرید طلا از توان مردم خارج است و کالا و مایحتاج اساسی زندگی مردم نیز نیست.

طلافروشان اهواز هر ۴،۵ روز یکبار طلا فاکتور می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عبدالرحمان ذهبی در گفت وگو با اتحاد آنلاین، در خصوص آخرین وضعیت بازار طلافروشان اهواز اظهار کرد: تعطیلی های پیاپی، شیوع کرونا و وضعیت نامناسب اقتصادی مردم، امسال شرایط بسیاری دشواری را برای طلافروشان و بازار طلا به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه طلافروشان از پیش از عید تاکنون وضعیت خوبی نداشته اند و بازار به شدت کساد بوده است، افزود: با این گرانی ها و افزایش قیمت طلا، کسی دیگر مشتری طلا نیست و مردم کمتر طلا می خرند.

رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز تصریح کرد: اگر کسی طلا داشته باشد گاه برای تعویض طلا مراجعه می کند و در غیر این صورت تقاضا برای خرید طلا به شدت پایین است و حتی دیگر عروس و دامادها نیز بسیار کم به طلافروشی ها مراجعه می کنند. حتی گاه عروس و دامادها به جای حلقه طلا به سراغ حلقه های نقره و یا جنس های دیگر می روند.

ذهبی عنوان کرد: با وضعیت اقتصادی فعلی، مردم پولی برای خرید طلا ندارند و خرید بسیار افت کرده است. بسیاری از طلافروشان هر چهار یا پنج روز یک بار نیز طلا فاکتور نمی کنند و نمی فروشند زیرا خرید طلا از توان مردم خارج است و کالا و مایحتاج اساسی زندگی مردم نیز نیست.

وی افزود: برخی از واحدهای طلافروشی در این شرایط به دنبال تعطیل کردن هستند زیرا بازار فروش اصلا خوب نیست. امیدواریم شرایطی به وجود آید تا این طلافروشی ها تعطیل نشوند و بتوانند مانند گذشته، فروش داشته باشند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha