پیش خوان روزنامه ها
پایگاه خبری محیط زیست ایران
کد خبر : ۸۳۹۹۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سمیعی: با آرامش و امید وارد دربی می شویم / بازیکنان پرسپولیس چهره های الهام بخش فوتبال ایران هستند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از تقابل سرخپوشان مقابل استقلال صحبت هایی را بیان کرد.

سمیعی: با آرامش و امید وارد دربی می شویم / بازیکنان پرسپولیس چهره های الهام بخش فوتبال ایران هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش  گروه ورزشی اتحاد آنلاین، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) در آستانه دربی ۹۴ اظهار داشت: وضعیت بازیکنان خوب و امیدوارکننده است. هر روز گزارش کاملی از شرایطی که بازیکنان پشت سر می گذارند را دریافت می کنم و مثل همیشه با اعضای کادرفنی در تماس هستم. خدا را شکر می کنم که همه چیز به خوبی پیش می رود و تیم مان برای انجام یک بازی بزرگ آماده می شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تقابل با استقلال اضافه کرد: حریف ما، تیم مورد احترامى است وحتما آن ها هم برای حضوری پرقدرت در دربی، برنامه ریزی های خود را دارند، اما من به شایستگی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اعتماد و ایمان قلبی دارم و امیدوارم بهترین اتفاق ممکن برای تیم ما در این بازی رقم بخورد.

سمیعی ادامه داد: پرسپولیس در این سال ها پیشرفت فنی قابل ملاحظه ای داشته و حضور مربیانی بادانش و متعصب باعث ادامه پیشرفت تیم شده است. بازیکنان پرسپولیس در این مدت ثابت کرده اند چهره های الهام بخش فوتبال ایران هستند. آن ها موفق شدند با وجود سخت ترین وضعیت ممکن به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند و در روز فینال هم، نمایش بسیار خوبی داشتند. من تصور می کنم اگر بدشانسی و مسائل دیگری در میان نبود، حتی این پتانسیل را داشتیم که در سه دیدار گذشته هم به پیروزی برسیم.


بیشتر بخوانید

  • شهرآورد تهران/ ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال

او گفت: از زمانی که به باشگاه پرسپولیس اضافه شده ام، تمام توانم را به کار گرفتم تا باشگاه پشتوانه مناسبی برای تیم باشد. هرگاه با مربیان یا بازیکنان صحبت می کنم، از ذهنیت مثبتی که در تیم وجود دارد، لذت می برم. این ذهنیت و قدرت روحی و روانی بازیکنان بدون تردید مهم ترین اسلحه ما در تمام بازی های این فصل است. بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه در کنار هواداران از همه اعضای تیم حمایت می کنم و معتقدم اتحادی که قبل از فینال آسیا به وجود آمده، باید ادامه داشته باشد. این اتحاد به ما کمک می کند قوی تر باشیم و بتوانیم به موفقیت های بیشتری برسیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص کمپین های حمایتی از سوی هواداران این تیم در فضای مجازی افزود: با اینکه سرگرم کار های اجرایی و پیش بردن اهداف باشگاه هستم، اما اتفاقات فضای مجازی را رصد می کنم. فکر نمی کنم این اتحاد گسترده بین خانواده میلیونی پرسپولیس حتی در مهم ترین باشگاه های اروپایی هم وجود داشته باشد. این شرایط، حس بسیار خوبی به پرسپولیسی ها می دهد، زیرا باعث شده جامعه آماری حاوی فقیر و غنی، شمالی و جنوبی، با لهجه ها، گویش ها، نژاد ها و فرهنگ های مختلف از سراسر کشور در کنار هم قرار بگیرند و یک خانواده را تشکیل بدهند. این حس اتحاد و همدلی می تواند برای سایر باشگاه ها به یک الگو تبدیل شود.

سمیعی در پاسخ به این سوال که آیا قبل از دربی، برای حریف خود یعنی استقلال کری نمی خوانید، گفت: فکر می کنم در این مدت اهالی فوتبال متوجه شده اند که من اهل کری خوانی نیستم و به همه هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه های دیگر احترام می گذارم. جامعه ما بیش از آن که به کری خوانی احتیاج داشته باشد، نیازمند یک بازی زیبا و تماشاگرپسند است که تردید ندارم این اتفاق از سوی پرسپولیس رقم می خورد. بازیکنان ما با آرامش و امید وارد دربی می شوند و همه ما پرسپولیسی ها نسبت به کسب پیروزی در این بازی خوشبین هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نهایت اضافه کرد: مهم ترین آرزوی من قبل از دربی این است که طرفداران هر ۲ تیم، فوتبالی زیبا و تماشایی را تجربه کنند و بازیکنان با تمام وجود در زمین بجنگند تا این دربی نیز در حافظه مردم ایران ماندگار شود. تقابل استقلال و پرسپولیس فرصت مناسبی است که از هیجانات کاذب به هیجان ناب فوتبالی برسیم و همگی از دیدن یک بازی زیبا لذت ببریم.

انتهای پیام/

منبع باشگاه خبرنگاران
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha