پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۲۱۸۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتخابات نظام صنفی رایانه ای اصفهان بصورت مجازی برگزار می شود

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان گفت: انتخابات دوره ششم هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان بصورت مجازی در روز پنجشنبه سیزدهم آذر برگزار می شود.

انتخابات نظام صنفی رایانه ای اصفهان بصورت مجازی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،

به گزارش گروه استان های اتحاد آنلاین از اصفهان،محمد اطرج رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان افزود: انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان در سه شاخه "شرکت ها"، "فروشگاه ها" و "مشاوران و اشخاص حقیقی" برگزار می شود تا ۱۲ عضو هیات مدیره از میان اعضای حقوقی و شرکت ها، ۲ عضو از میان فروشگاه ها و ۲ عضو از میان مشاوران و افراد حقیقی انتخاب شوند.

او با اشاره به اینکه برای بخش شرکت ها ۲۴ نامزد، فروشگاه ها پنج نامزد و مشاوران هفت نامزد در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند، افزود: استقبال شرکت های فناوری اطلاعات و رایانه ای از انتخابات دوره ششم افزایش یافت و تعداد نامزد های داوطلب در بخش شرکت ها نسبت به دوره قبل ۲ برابر شد.

او با تاکید بر اهمیت این دوره از انتخابات نظام صنفی رایانه ای تصریح کرد: با توجه به تغییرات جدید بویژه در شرایط ناشی از همه گیری بیماری کووید ۱۹ و رونق کسب و کار های اینترنتی و فناوری اطلاعات و همچنین نقش این بخش بعنوان پیشران توسعه پایدار، انتخابات مذکور بمنظور انتخاب هیات مدیره توانمند جایگاه ویژه ای دارد.

او با بیان اینکه مباحثی مانند اقتصاد دیجیتال، تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک، شهر هوشمند، سلامت الکترونیک و آموزش مجازی در سال های اخیر در کشور افزایش یافته است، اضافه کرد: در چند ماه اخیر نیز بدلیل شیوع ویروس کرونا، این مباحث جزو اولویت های جامعه قرار گرفته و بر همین اساس پویا و قدرتمند بودن نظام صنفی مرتبط با آن از اهمیت خاصی برخوردار است.

اطرج، مشارکت فعالان صنفی در انتخابات نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان در دوره های گذشته را بطور میانگین حدود ۷۰ درصد اعلام و خاطرنشان کرد: اصفهان پس از تهران از تاثیرگذارترین اصناف رایانه ای کشور است.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان، مشارکت خوب فعالان صنفی در انتخابات هیات مدیره را نشانه بلوغ و آگاهی آن ها دانست و گفت: صنف رایانه ای و فناوری اطلاعات استان در سال های اخیر توانست جایگاه و نقش آفرینی موثری در این خطه داشته باشد و در دوران شیوع ویروس کرونا نیز برای حل مشکلات موجود نقش بسزایی داشت.

او افزود: شرکت های اصفهانی در ۹ ماه گذشته و پس از شیوع ویروس کرونا فعالیت چشمگیری در زمینه های مختلف نرم افزاری، سخت افزاری و فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند فروشگاه های اینترنتی و عرضه کالا در فضای مجازی، تجارت الکترونیک، آموزش مجازی و سلامت الکترونیک در جهت رفع نیاز مردم استان و کشور داشتند.

منبع:اتحاد آنلاین

انتهای پیام/م

منبع باشگاه خبرنگاران
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha