پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۲۱۲۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عرضه تخم مرغ بالاتر از شانه ای ۲۹هزار تومان تخلف است

معاون استاندار تهران گفت: عرضه تخم مرغ بالاتر از شانه ای ۲۹ هزار تومان تخلف است.

عرضه تخم مرغ بالاتر از شانه ای ۲۹هزار تومان تخلف است
- اخبار اجتماعی -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری اتحاد آنلاین؛ حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در جلسه تنظیم بازار استان  اظهار کرد: در حال حاضر افرادی به امر صادرات تخم مرغ مبادرت می کنند که خیلی در تنظیم بازار استان تهران مسئولیت پذیر نیستند.

وی تصریح کرد: اگر تخم مرغ به واحدهای صنفی عرضه نشود با توزیع این کالا در میادین خیلی نمی توان قیمت آن را کنترل کرد و اداره کل دامپزشکی و شرکت پشتیبانی امور دام نظارت عالیه بر نحوه عرضه تخم مرغ در مرغداری ها داشته باشند.

عسگری گفت: شبکه توزیع خرده فروشی نیازمند بازنگری در تخصیص سهمیه تخم مرغ است و صدر صد نهاده مراغداری های استان تهران ترمین شده دلیلی برای افزایش قیمت وجود ندارد و صادرات تخم مرغ  در استان تهران مشروط به تنظیم بازار این کالا در تهران است و اولویت تأمین نیاز مردم است 

معاون استاندار تهران ادامه داد: حداکثر قیمت هرشانه تخم مرغ که دو کیلوگرم است تا سقف 29هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود تعیین شد و برخی واحدهای صنفی در توزیع مرغ همراهی نمی کنند به نظر می رسد در این بخش باید نظارت ها جدی تر باشد.

وی در پایان گفت: آمار صحیحی از پراکنش فروشندگان مرغ و ماهی در تهران وجود ندارد و برای رصد بازار نیازمند ایجاد سامانه ای منسجم هستیم.

مناسب سازی 30 بازار میوه و تره بار برای معلولان تا پایان سال
عرضه بوقلمون کامل در میادین میوه و تره بار؛ هر کیلوگرم 42 هزار تومان
تقاضای 7 استان برای عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار تهران

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اتحاد آنلاین بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha