پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۲۱۲۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تقدیر نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا

عضو هیئت رئیسه مجلس بیانیه تقدیر جمعی از نمایندگان در رابطه با عملکرد مثبت دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف خصوصی سازی را قرائت کرد.

تقدیر نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا
- اخبار سیاسی -

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری اتحاد آنلاین، سیدمحسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 12 آذر) قوه مقننه بیانیه حمایت 115 تن از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف حوزه خصوصی سازی را قرائت کرد.
متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه

با اهدای سلام و تحیت

احتراما ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجددانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارت گران در جریان واگذاری های خلاف قانون سازمان خصوصی سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می داریم.

هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم پوشی از نقض بیّن قانون توسط آن قوه معزز، به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آن ها حفظ شود. رجا واثق دارد که مجموعه محترم قوه قضائیه با حضور حضرتعالی ضمن برخورد با مجرمان ذی مدخل کلیه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران، ایران ایر تور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت المال بازخواهد گرداند.

انتهای پیام/

منبع تسنیم
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha