پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۷۹۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار:محدودیت های کرونایی با محوریت ۲۰ محله در خوی اجرا شده است

استان ها > آذربایجان غربیارومیه- اتحاد آنلاین- فرماندار خوی با اشاره به آغاز محدودیت های کرونایی در این شهرستان همزمان با سراسر کشور گفت: به منظور صیانت از سلامت مردم، این شهر به ۲۰ محله تقسیم شده تا با…

فرماندار:محدودیت های کرونایی با محوریت ۲۰ محله در خوی اجرا شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسین عباسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اتحاد آنلاین افزود: هشت تیم متشکل از نهادهای اجرایی مرتبط بر اجرای این محدودیت ها نظارت و با متخلفان طبق دستورالعمل ها برخورد می کنند.

وی با قدردانی از تلاش شبانه روزی کادر درمانی و مسوولان خوی اضافه کرد: مردم این شهرستان در روزهای اخیر برای قدردانی از زحمات کادر درمانی به محدودیت هایی که آغاز شده، عمل و فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده اند.

فرماندار خوی اظهار کرد: تمام اصناف و بازاریان جز مشاغل ضروری و پشتیبانی کننده موادغذایی و مراکز درمانی و کلینیکی و اورژانسی و مشاغل گروه یک، در خوی تعطیل است و از ورود خودرو با پلاک غیربومی به خوی ممانعت می شود.

عباسی ادامه داد: طبق بررسی ها در روزهای نخست اجرای طرح محدودیت های جدید، همراهی بسیار خوبی از سوی شهروندان به ویژه اصناف ایجاد شده و این طرح، رضایتبخش بوده است.

به گزارش اتحاد آنلاین، بیماری کرونا از اوایل اسفند سال گذشته در کشور و آذربایجان غربی شیوع یافته و دهها هزار نفر در این استان به بیماری مبتلا شده اند.

وضعیت همه شهرهای آذربایجان غربی در شیوع بیماری کرونا، قرمز است.

خوی، پس از ارومیه دومین شهر پرجمعیت آذربایجان غربی بوده و پس از مرکز استان، بیشترین تعداد فوتی ناشی از کرونا را دارد.

منبع ایرنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha