پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۶۹۲۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اعمال محدودیت ها برای تضمین سلامت مردم است

استان ها > کرمانشاهقصرشیرین- اتحاد آنلاین- فرماندار دالاهو گفت: اعمال محدودیت ها برای تضمین سلامت مردم و راهی برای قطع زنجیره انتقال ابتلا به کرونا باتوجه به موج سوم و شمار بالای مبتلایان به بیماری…

اعمال محدودیت ها برای تضمین سلامت مردم است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش خبرنگار اتحاد آنلاین، کرم محمدی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با اصناف و بازاریان و در دومین روز اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی(محله و خانواده محور) افزود: هیچ مسوولی  راضی به تعطیلی کسب و کارهای مردم نیست و تعطیلی ها در راستای پرهیز از تجمع و صیانت از سلامت مردم وضع شده است.

وی اظهار داشت: برای جلوگیری از تعطیلی کسب و کارها لازم است دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.
نماینده عالی دولت در دالاهو گفت: برای رونق دوباره بازار باید به وضعیت سفید بازگردیم و دستیابی به این مهم با همکاری و اهتمام قشرهای مختلف مردم و به خصوص اصناف شریف امکان پذیر است.
محمدی ادامه داد: مشارکت مسوولانه مردم تضمین کننده توفیق در اجرای این طرح است از این رو آن چه از اصناف و بازاریان فهیم انتظار داریم رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.
شمار جانباختگان کووید ۱۹ در کرمانشاه به هزار و ۱۷۲ نفر رسید

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا گفت: ویروس کرونا جان 11 هم استانی دیگر در شبانه روز گذشته را گرفت و شمار جانباختگان به هزار و ۱۷۲ نفر رسید.

مهدی محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اتحاد آنلاین افزود: این ۱۱ نفر شامل چهار نفر در کرمانشاه، ۲ نفر در سرپل ذهاب و در شهرستان های اسلام آبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، روانسر و دالاهو هم هر کدام یک نفر می شود.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۲۰۷ بیمار جدید با علایم بیماری کووید ۱۹ بستری و ۱۴۱ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند و هم اکنون ۹۶۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند.

منبع ایرنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha