پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۴۶۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهرخودرو با پیکان به صدر می رود؟/ پرسپولیس در جستجوی اولین برد

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با دو بازی به پایان می رسد که شهرخودرو می تواند در صورت پیروزی صدرنشین شود.

شهرخودرو با پیکان به صدر می رود؟/ پرسپولیس در جستجوی اولین برد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار به پایان می رسد که شهرخودرو و پرسپولیس به مصاف حریفان خود می روند تا جدول رده بندی لیگ بیستم شکل جدیدی را به خود بگیرد.

پیکان - شهرخودرو، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه شهدای شهر قدس

تقابل دو شرکت خودروسازی در حالی برگزار می شود که هر دو تیم توانستند پیروز هفته اول باشند. پیکان در دیداری که از صنعت نفت آبادان عقب بود، توانست با نتیجه دو بر یک تیم آبادانی را شکست دهد؛ پیکانی ها که امیر روستایی و شاهین طاهرخانی را به خدمت گرفتند و حالا با قدرت بیشتری به مصاف شهرخودرو می رود. شاگردان رحمتی در بازی اول با ۳ گل ماشین سازی را شکست دادند و حالا می توانند با پیروزی برابر پیکان صدرنشین جدول شوند.

پرسپولیس - صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۶:۲۰، ورزشگاه آزادی

پرسپولیس یحیی در نخستین بازی خود برابر پیکان متوقف شد و حالا باید برای پیوستن به جمع صدرنشیان، مقابل صنعت نفت آبادان به برتری برسد. پرسپولیس نتوانست در خرید جانشین شجاع خلیل زاده موفق باشد. صنعت نفتی ها هم در بازی اول شکست خوردند و کار سختی برای امتیازگیری در تهران دارند. صنعت نفت پورموسوی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند و اگر وزارت نفت به داد این تیم نرسد، آبادانی ها شاید یکی از کاندیدای اصلی سقوط باشند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha