پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۴۶۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کرونا مرگ ۶۸۳ نفر را در استان سمنان رقم زد

استان ها > سمنانسمنان- اتحاد آنلاین- ویروس کرونا از زمان شیوع تا کنون، ۱۶هزار و ۵۸۷ نفر را در استان سمنان درگیر خود کرد و موجب مرگ ۶۸۳ نفر در این استان شد.

کرونا مرگ ۶۸۳ نفر را در استان سمنان رقم زد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش اتحاد آنلاین، کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه جمعه با ارائه آخرین آمار شیوع این ویروس در استان آورد: از زمان شیوع کرونا تاکنون، ۱۲هزار و ۲۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شناسایی شد و شیوع کرونا از اسفند سال گذشته تاکنون مرگ ۵۰۰ نفر را در مناطق تحت پوشش این دانشگاه رقم زد.
 ۲هزار و ۸۲۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا تاکنون در سطح مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بهبود یافتند.
در سطح دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود نیز شیوع کرونا از اسفند سال گذشته تاکنون موجب مرگ ۱۸۳ نفر در مناطق تحت پوشش این دانشگاه شده است.

تاکنون چهار هزار و ۳۷۷ نفر در شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه به عنوان بیمار قطعی مبتلا به کرونا شناسایی شدند.
 ۲هزار و ۷۶۲ نفر از مبتلایان به کرونا در مناطق تحت پوشش این دانشگاه بهبود یافتند.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود شهرستان های شاهرود و میامی را زیر پوشش دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۴۷۹ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور به ۴۳هزار و ۸۹۶ نفر رسید.

سیما سادات لاری روز جمعه در باره آخرین آمار مبتلایان و جان باختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز (۳۰ آبان ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳هزار و ۲۶۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که از این تعداد سه هزار و  ۴۴ نفر بستری و پنج هزار و ۷۵۶ نفر نیز در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.

منبع ایرنا
کلید واژه :

ثبت نظرات
captcha