پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۲۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چند درصد کارکنان دولتی استان تهران کرونا گرفتند؟

عباس پاشا گفت: تاکنون ۱۵ درصد از کارکنان دولتی به کرونا مبتلا شده اند که بیشترین آمار در شهرستان های دماوند و ورامین است.

چند درصد کارکنان دولتی استان تهران کرونا گرفتند؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: غلامرضا عباس پاشا معاون منابع انسانی استانداری تهران با اشاره به آمار کارکنان دولتی استان تهران به ویروس کرونا، اظهار کرد: تاکنون ۱۵ درصد از کارکنان دستگاه های دولتی در سطح استان تهران مبتلا به کرونا شده اند که آمار دقیق جان باختگان و بهبود یافتگان در اختیار وزارت بهداشت است.

معاون منابع انسانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه دستورالعمل های بهداشتی در شهر تهران بهتر از سایر شهر های استان رعایت می شود، اظهار کرد: همین موضوع سبب شده که آمار مبتلایان در شهر تهران کمتر از سایر شهر های استان تهران باشد.

وی افزود: شهرستان های دماوند و ورامین بیشترین آمار ابتلا به کرونا را در سطح استان دارند که وضعیت آن ها قرمز اعلام شده و محدودیت های شدیدی اعمال می شود.

عباس پاشا در خصوص دستگاه های دولتی که شمار مبتلایان آن ها بیشتر است، گفت: میزان ابتلا به کرونا در میان کارکنان بانک ها و مخابرات به دلیل مراجعات مردمی بیشتر از سایر دستگاه هاست.

منبع
ثبت نظرات
captcha