پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۲۶۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر خارجه عراق: عناصر داعش دنبال سازماندهی دوباره هستند

جهان دفتر بغدادبغداد وزیر امور خارجه عراق گروه تروریستی داعش را همچنان تهدیدی برای منطقه و جهان توصیف کرد و گفت که عناصر این گروه برای سازماندهی دوباره خود تلاش می کنند.

وزیر خارجه عراق: عناصر داعش دنبال سازماندهی دوباره هستند

از بیاینه پنجشنبه شب وزارت خارجه عراق، «فواد حسین» وزیر امور خارجه در دیدار «تام توگندات» رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان انگلیس در لندن درباره  روابط دوجانبه و مورد علاقه طرفین و تحولات امنیتی، سیاسی، اقتصادی و بهداشتی عراق بحث و تبادل نظر کرد.

وزیر خارجه عراق دراین دیدار گفت: گروه تروریستی داعش همچنان تهدیدی برای عراق و کشورهای همجوار و همه جهان به شمار می رود و عناصر داعش تلاش می کنند که خود را در عراق و سوریه و برخی کشورهای آفریقایی سازماندهی دوباره کنند.

فواد حسین بر اهمیت همکاری با انگلیس در مبارزه با داعش از جمله از طریق تداوم آموزش نیروهای عراقی و نیز تبادل داده های اطلاعاتی برای جلوگیری از بازگشت فعالیت گروه های تروریستی تاکید کرد.

وزیر خارجه عراق در این دیدار از شرکت های انگلیسی برای سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد و در مقابل، تام توگندات آمادگی کامل انگلیس برای حمایت از عراق را اعلام و شرکت های انگلیسی را تشویق کرد تا در عراق فعالیت و سرمایه گذاری کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha