پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۲۱۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی کارپوشه الکترونیکی در بانک پارسیان / «پارس یار» خدمتی برای مشتریان ویژه

در زندگی پرشتاب امروزی و انبوه کارهای به جامانده، سامانه های الکترونیکی راهگشای بسیاری از مسائل شده اند. این سامانه ها به ویژه برای مدیران پرمشغله و پرسنل سازمان هایی اهمیت یافته اند که هرروز بزرگ و بزرگ تر می شوند و سامان دادن به امور آنها هرروز پیچیده تر می شود.

راه اندازی کارپوشه الکترونیکی در بانک پارسیان / «پارس یار» خدمتی برای مشتریان ویژه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش نبض بازار , در این میان بانکداری الکترونیک جایگاه ویژه ای دارد. از این رو بانک ها هم توجه خاصی را به آن معطوف کرده اند. یکی از خدمات بانکداری الکترونیک که چند سالی است توجه بانک های وطنی را به خود جلب کرده، خدمات مدیریت سپرده های چند امضایی و تسهیل مدیریت امور حساب های بانکی اشخاص حقوقی است.

این سامانه ها، امکاناتی را برای مشتریان حقوقی و صاحبان حساب های چندگانه فراهم می کنند تا بتوانند به صورت محدود و کنترل شده، به حساب های موردنظر دسترسی داشته باشند و گزارش های مالی مورد نیاز را دریافت کنند. در واقع این خدمت، کارپوشه (کارتابل) الکترونیکی در اختیار اشخاص مجاز شرکت هاست که بدون محدودیت مکانی و زمانی می توانند از آن استفاده کنند .

بانک پارسیان یکی از این بانک هاست که با راه اندازی سامانه ای با عنوان «پارس یار»، این خدمت را در اختیار مشتریان ویژه خود قرار داده است. این سامانه که با همکاری شرکت تأمین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین راه اندازی شده، ابزاری است که اشخاص حقوقی درجه یک می توانند به کمک آن گردش وجوه حساب های بانکی خود در بانک پارسیان را پایش و با استفاده از گزارش های گوناگون آن، اطلاعات بانکی مورد نیاز را استخراج کنند.

سامانه یاد شده این امکان را برای مشتریان حقوقی درجه یک و صاحبان حساب های چندگانه فراهم می کند تا بتوانند به صورت محدود و کنترل شده امکان استفاده از برخی امکانات اینترنت بانک شرکت را در اختیار کارکنان خود متناسب با اختیارات آنها قرار دهند و صاحبان امضا یا افرادی که توسط آنها معرفی می شوند به تناسب سطح دسترسی مصوب هیات مدیره شرکت، از خدمات بهره مند شوند.

راه اندازی کارپوشه الکترونیکی در بانک پارسیان / «پارس یار» خدمتی برای مشتریان ویژه
منبع
ثبت نظرات
captcha