پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۸۰۲۰۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۰ چای خانه در مهاباد به صورت داوطلبانه تعطیل شد

استان ها آذربایجان غربیمهاباد کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد گفت: ۲۰ چای خانه و قهوه خانه این شهرستان در یک اقدام خودجوش و داوطلبانه برای مقابله با شیوع کرونا اقدام به تعطیلی محل…

۲۰ چای خانه در مهاباد به صورت داوطلبانه تعطیل شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رحیم رحیمی روز سه شنبه افزود: طبق تصمیم ستاد مقابله با کرونا این تعطیلی تا شنبه هفته آینده با هدف حفظ سلامت شهروندان ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: : در راستای اعمال محدودیت های اجتماعی توسط ستاد مبارزه با کرونا در استان، روز گذشته ۲ کافه رستوران در محله شهرک کارمندان به علت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی، عرضه قلیان و اجتماع افراد شناسایی و پلمب شد.

کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد اظهار داشت: ۲ اکیپ بازرسی مشترک کارشناسان بهداشت محیط و اتاق اصناف در قالب تیم های سه نفره در این شهرستان تشکیل شده و روزانه بر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان نظارت می کنند.

رحیمی با تاکید بر اینکه شهروندان درصورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره گویای ۱۹۰ یا تلفن ۴۲۴۴۲۲۵۰ واحد بهداشت محیط مهاباد تخلفات بهداشتی را گزارش دهند گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دوری از تجمع های خانوادگی مهم ترین روش های مقابله با بیماری کرونا است که باید توسط شهروندان رعایت شود.

افزایش شیوع بیماری کرونا در بیشتر شهرهای آذربایجان غربی از جمله مهاباد موجب شده تا مسوولان محدودیت های جدیدی را در این شهرستان اعمال کنند. 

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارای ۶ هزار و ۸۰۰ واحد صنفی است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha