قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۷۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهلت نام نویسی در کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد 

استان ها کهگیلویه و بویراحمدیاسوج مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آخرین مهلت نام نویسی در کارگاه های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی و مهارت های زندگی ترم پاییز…

مهلت نام نویسی در کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کبری اخلاقی نیا روز یکشنبه اظهار داشت: این نام نویسی به صورت اینترنتی انجام می شود. 

وی افزود: کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برای نام نویسی در این کارگاه های مجازی باید از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی kpf.ir اقدام کنند. 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان آغاز کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری این استان  از ۱۹ مهرماه امسال خواهد بود. 

اخلاقی نیا عنوان کرد: کودکان هفت تا ۱۲ ساله و نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله کهگیلویه و بویراحمد می توانند در کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری این استان شرکت کنند. 

وی ابراز داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برای ترم پاییز امسال ۶ کارگاه مجازی با حضور همزمان مدرسان و هنرجویان برگزار می کند. 

اخلاقی نیا گفت: امکان ارتباط مستقیم مدرسان و هنرجویان کهگیلویه و بویراحمد در این کارگاه های مجازی فراهم شده است. 

وی اظهار داشت: علاوه بر اعطای گواهی به کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمدی شرکت کننده در این کارگاه های مجازی استعدادهای  آنان نیز شناسایی شده و جذب انجمن های تخصصی کانون پرورش فکری استان می شوند. 

اخلاقی نیا افزود: برخی از رشته های کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد شامل عکاسی، نقاشی، کاردستی و خوانش متون کهن است. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha