قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۳۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خبرهای کوتاه خراسان رضوی

استان ها خراسان رضویمشهد مصدوم شدن سه نفر براثر ریزش ساختمان در سبزوار و یک نفر براثر بی احتیاطی در استفاده از سنگ فرز در گناباد از جمله عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز پنجشنبه…

خبرهای کوتاه خراسان رضوی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سبزوار- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: بر اثر ریزش یک واحد مسکونی در حال ساخت در این شهر سه نفر مصدوم شدند.

مهدی احمدی راد افزود: مصدومان که زیر آوار محبوس شده بودند با تلاش ماموران آتش نشانی نجات یافتند.
وی ادامه داد: علت ریزش این ساختمان مسکونی در دست بررسی است.

گناباد- رییس  اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مرد ۵۶ ساله که هنگام کار با سنگ فرز در این شهرستان دچار پارگی شریانی و خونریزی شدید در ناحیه گردن شد، پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی با بالگرد اورژانس هوایی به مشهد اعزام گردید.

دکتر امین زمانی افزود: همزمان با کنترل سریع خونریزی مرگبار بیمار و اقدامات درمانی توسط کارشناسان اورژانس با اعلام آماده باش به تیم جراحی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، بیمار در سریع ترین زمان ممکن به بیمارستان منتقل و پس از انجام عمل اورژانسی، جهت پیوند عروق توسط بالگرد اورژانس هوایی گناباد به مشهد منتقل شد.
وی ادامه داد: کنترل نداشتن سنگ فرز هنگام کار، موجب برخورد آن با گردن مصدوم و ایجاد پارگی به طول حدود هفت سانتی متر و آسیب شریانی با خونریزی شدید شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha