قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۳۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امکانات لازم برای آموزش مجازی البرز فراهم شود

امکانات لازم برای آموزش مجازی البرز فراهم شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مریم اسماعیلی فرد روز پنجشنبه در نشست کمیسیون دانشجویی البرز سازگاری هوشمند و فعال با شرایط جدید ناشی از کرونا را در همه جنبه های زندگی از جمله تعیلم و تعلم ضروری دانست .

وی ادامه داد: ضریب نفوذ اینترنت در استان و سواد دیجیتال شهروندان  مطلوب است اما از روسای دانشگاه های استان و مجموعه آموزش و پرورش در خواست می شود تا موضوع عدالت آموزشی و لزوم تامین سخت افزارها و نرم افزارها لازم جهت تضمین دسترسی همگان به آموزش های مجازی را به طور ویژه در دستورکار خود قرار دهند.

اسماعیلی فرد گفت: آرامش روانی تمام ذینفعان امر آموزش اعم از علم اموز،مدرس و کادر اجرایی در سازگاری با شرایط کنونی حیاتی است.

وی اضافه کرد:  اطلاع رسانی رسانه ای شفاف به جامعه در مورد نحوه مدیریت و برنامه ریزی آموزش مجازی  با هدف اعتماد سازی  و ایجاد آرامش روانی ضروری است.

اسماعیلی فرد ضمن اشاره به اقدامات گسترده دولت در خصوص تامین پهنای باند رایگان برای اکثریت مدارس و دانشگاه ها با اولویت مناطق محروم و روستایی،از همراهی خوب والدین دانش آموزان و همیاران تحصیلی در به سامان رسیدن آموزش های مجازی قدردانی کرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha