قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۳۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار گلستان خبرداد

افزایش ۴۵ درصدی تولید میگو در گلستان/ ۴۵۰ تن میگو برداشت شد

گرگان- استاندار گلستان از افزایش ۴۵ درصدی تولید میگو نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد و گفت: تاکنون ۴۵۰ تن میگو از مزارع گلستان برداشت شده است.

افزایش ۴۵ درصدی تولید میگو در گلستان/ ۴۵۰ تن میگو برداشت شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هادی حق شناس عصر پنج شنبه در جشنواره شهید رجایی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهارکرد: ارزش های دفاع مقدس همچون گنجینه ای گرانبها باید برای نسل های آینده بازگو شود که این امر ضامن استمرار ثبات و امنیت کشور در برابر دسیسه های استکبار خواهد بود.

وی به موضوع برداشت میگو از مزارع گمیشان اشاره کرد و افزود: با وجود آن که در سال گذشته شاهد بروز بیماری لکه سفید در مزارع میگوی گلستان بودیم با تلاش و همت دامپزشکی و شیلات استان توانستیم از ۴۰ درصد کل مساحت سایت میگو حدود ۴۵۰ تن میگو برداشت کنیم که چنین اتفاقی بعد از بیماری سال گذشته امری منحصر به فرد در کشور است.

حق شناس گفت: برنامه هفتم توسعه در دست اقدام است که باید از هم اکنون در مورد پروژه های زیرساختی چاره اندیشی کنیم.

وی اضافه کرد: تمامی دستگاه های اجرایی گلستان در ۱۰ روز آینده طرح ها و پروژه های خود را در اختیار ما قرار دهند تا پس از طرح با نمایندگان مجلس مورد پیگیری قرار گیرد.

استاندار گلستان با اشاره زلزله رامیان، اضافه کرد: درصدد هستیم تا قبل از فرا رسیدن فصل سرما کار بازسازی و بهسازی واحدهای زلزله زده به اتمام برسد.

حق شناس از عملکرد هیئت های مذهبی در رعایت پروتکل های بهداشتی قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه گلستان از نظر شیوع بیماری کرونا در وضعیت خوبی نسبت به کشور قرار دارد و لازم است با رعایت پروتکل ها این موضوع استمرار یابد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha