قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۱۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون وزیر صمت اعلام کرد

اشتغال ۸۵۰۰ نفر با تکمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت از اشتغال ۸۵۰۰ نفر در مناطق محروم با تکمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو خبر داد.

اشتغال ۸۵۰۰ نفر با تکمیل طرح های ۲۰۰ هزار میلیاردی ایدرو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مهدی اصفهانی در حاشیه مجمع عمومی سالیانه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) اظهار داشت: ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام است که اشتغال مستقیم ۸۵۰۰ نفری را در پی دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت افزود: مبلغ برآوردی سرمایه گذاری طرح های در دست عملیات ایدرو معادل ۲۰۰ هزار میلیارد ریال است که از محل اعتبارات داخلی، عمومی و غیر دولتی برنامه ریزی و تأمین می شود.

وی همچنین از آغاز فازهای مطالعاتی و مقدماتی ۷ طرح دیگر با برآورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریال و اشتغال هزار نفر بوسیله ایدرو خبر داد و گفت: ایدرو در دو عرصه توسعه صنایع نوین و فناوری های نو و به هم رسانی به عنوان کارکردهای مهم و روز سازمان های توسعه ای کارنامه موفقی در مجمع ارائه کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت بیان کرد: تکمیل و بهره برداری از فازهای اولیه دو مرکز تولید انواع بیو ایمپلنت های استخوانی، قلبی و عروقی و تاندون لیگمان، پیشبرد طرح تولید فیلترهای آب شیرین کن و بهم رسانی ۹۰ مورد شرکت دانش بنیان و شرکت های صنعتی متقاضی فناوری با ارزش ۷,۰۰۰ میلیارد ریال بخشی از اقدامات این حوزه است.

۲۷۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی با انعقاد حدود ۳۴۰۰میلیارد تومان قرارداد ساخت داخل

اصفهانی به هم رسانی اجزای زنجیره تولید و ارزش را یکی دیگر از اقدامات سازمان های توسعه ای برشمرد و افزود: ایدرو در بخش میزهای ساخت داخل خودرو در سال ۹۸ به خوبی در این حوزه کار کرده است و با ۲۷۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی موفق به انعقاد حدود ۳,۴۰۰ میلیارد تومان قرارداد ساخت داخل قطعات خودرو بین اجزای زنجیره تولید شده است.

وی همچنین برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی و تطابق صورت های مالی ایدرو با استانداردهای حسابداری که از سوی سازمان حسابرسی با توجه به یادداشت های توضیحی مطلوب ارزیایی شده را نشان دهنده توان و دانش نهادینه شده بیش از نیم قرن فعالیت های حرفه ای سازمان گسترش توصیف کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha