قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۸۱۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون استاندار: ممنوعیت ورود آرد موجب ارتقای کیفیت کارخانه های همدان می شود

استان ها همدانهمدان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ممنوعیت ورود آرد از سایر مناطق کشور را سیاست استان دانست و گفت: این طرح برای ارتقای کیفیت آرد کارخانه های همدان انجام…

معاون استاندار: ممنوعیت ورود آرد موجب ارتقای کیفیت کارخانه های همدان می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ظاهر پورمجاهد روز چهارشنبه در شورای آرد و نان همدان اظهار داشت: طرح ممنوعیت ورود آرد از خارج استان به قوت خود باقی است و همه واحدهای نانوایی باید به این تصمیم تمکین کرده و از آرد موجود برای تولید نان با کیفیت تلاش کنند.  

او اضافه کرد: به غیر از آرد، مهارت و توانمندی نانواها در پخت نان بسیار اثرگذار است و این مهم باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. 

پورمجاهد با بیان اینکه طبق قانون ۱۵درصد از بودجه اتحادیه ها باید صرف آموزش شود گفت: اتحادیه نانوایان این موضوع را در اولویت قرار داده و کوتاهی نکند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان خاطرنشان کرد: این طرح با هدف حذف واسطه ها و دلالان، بهبودگردش مالی و افزایش کیفیت آرد کارخانه ها در حال اجرا است. 

به گفته او نانوایی های استان موظف هستند طبق پروانه صادر شده فعالیت کنند و پخت چند نوع نان در واحدهای نانوایی ممنوع و تخلف محسوب می شود. 

پورمجاهد به اداره غله و خدمات بازرگانی دستور داد: سهمیه این نانوایی ها متخلف را قطع کرده تا به قانون تمکین کنند. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از ستاد مدیریت کرونا در شهرستانها خواست به رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند پخت و عرضه نان نظارت بیشتری داشته باشند زیرا طبق اطلاعات واصله مسائل بهداشتی در این واحدها کمرنگ شده است. 

شورای آرد و نان مصوب کرد به منظور رسیدگی به تخلفات و شناسایی واحدهای خاطی، تمام خبازی ها استان باید تابلوی مشخصات خود را در مقابل دید مردم نصب کنند. 

ماهانه ۲۷۰ هزار کیسه آرد بین یک هزار و ۸۵۰ واحد نانوایی در استان توزیع می شود. 

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha