قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۷۷۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اظهارات جنجالی «سعید راد» درباره سریال ضعیف «دل» +فیلم

بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون که برای بسیاری حضورش در سریال خانگی عجیب بود واکنش نشان داد و گفت: اشتباه کردم و سعی می کنم چنین کار هایی را نپذیرم تا به شعور مخاطب توهین نشود.

اظهارات جنجالی «سعید راد» درباره سریال ضعیف «دل» +فیلم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: این شب ها تلویزیون سریال "ترور خاموش" را بازپخش می کند و آن نقش دکتر که در کنار کاراکتر رضاخان سریال "درچشم باد" خاطره انگیز شد. البته "عقاب ها" و "دوئل" که ما را به یادِ آن نقش آفرینی هنرمندانه سعید راد می اندازد. کسی که همیشه برای بازی در کار های دفاع مقدسی دویده و علاقه دارد که باز هم از این کار ها بازی کند.

حضورش در یک سریال لاکچری نمایش خانگی بسیار عجیب و غریب بود؛ چون او برای انتخاب نقش هایش همیشه سخت گیر بوده و به قولِ خودش برای برخی از نقش های اصطلاحاً "پوشالی" ساخته نشده است. همزمان با اواخر پخش این سریال خانگی، سعید راد در گفت وگویی رادیویی، واکنش قابل تأملی داشت که برای تلویزیونی ها هم شنیدنی است برای ساخت و اهمیت به سریال سازی در دستور کارشان قرار دهند.

راد این چنین آغاز کرد: من می خواستم بازی در سریال های خانگی را تجربه کنم؛ نمی خواهم بگویم کاش نمی کردم، چون دیر یا زود این اتفاق می افتد. اما این کار راضی کننده نبود. چون سناریو را کامل نخوانده بودم و ۱۰ صفحه، ۱۰ صفحه در اختیار من قرار می دادند. حتی زمانی موردی پیش آمد به من گفتند سناریور را می خواندی! من راضی نیستم، چون برای این نقش ها ساخته نشدم. آن سینمایی که کار می کردم، سینمای ۳۵ میلیمتری از بین رفته است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha