قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۷۵۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وعده وزیر درباره قیمت تخم مرغ

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به تصویب نرخ ۱۴۵۰۰ تومانی برای هر کیلو تخم مرغ گفت: قیمت تخم مرغ در بازار تا دو روز آینده به میزان مصوب می رسد.

وعده وزیر درباره قیمت تخم مرغ

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: کاظم خاوازی در حاشیه امضای تفاهم نامه وزارت جهاد کشاورزی با معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور افزود: نرخ مصوب ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومانی برای مصرف کنندگان دو روز قبل برای تخم مرغ اعلام شد و پس از آن با تمهیدات صورت پذیرفته، شاهد کاهش قیمت تخم مرغ در بازار هستیم، اما هنوز این کاهش به نرخ مصوب نرسیده و دلیل آن این است که کاهش صادرات این محصول و رسیدن قیمت آن به میزان مصوب طی شدن فرآیندی را می طلبد که در حال انجام است و تا دو روز آینده تخم مرغ در بازار به نرخ مصوب می رسد.

وی ادامه داد: قیمت های اعلام شده مورد توجه تولیدکنندگان نیز قرار گرفته و امیدواریم با روند فعلی شاهد افزایش میزان تولید تخم مرغ توسط مرغداری نیز باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش نظارت ها برای رصد قیمت تخم مرغ در بازار گفت: سازمان تعزیرات و سایر نهاد های نظارتی، مصمم هستند که نرخ مصوب در بازار رعایت شود و بدون شک نظارت های لازم در این خصوص تشدید می شود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha