قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۷۴۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترامپ:همچون داعش، کرونا را شکست می دهیم!

جهان دفتر نیویورکنیویورک رئیس جمهوری آمریکا با این ادعا که به زودی واکسن کرونا نهایی و توزیع خواهد شد، گفت ما با واکسن موثر و ایمن، کرونا را شکست می دهیم همانگونه که نیروی نظامی ما…

ترامپ:همچون داعش، کرونا را شکست می دهیم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دونالد ترامپ روز جمعه در نشست خبری روزانه که با موضوع کرونا برگزار می شود، به مساله واکسن برای این بیماری اشاره کرد و افزود: ما سه شرکت بزرگ داریم که از ابتدای ویروس چین(کرونا) بسیار خوب عمل کردند.

وی ادامه داد: همه کشورها دانستند که اولویت برتر ما باید پیشرفت واکسن در سریع ترین حالت ممکن باید باشد تا زندگی به حالت عادی بازگردد. این واکسن موفق نه تنها جان میلیون ها نفر را نجات می دهد، به محدودیت ها هم پایان می دهد.

رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: سه واکسن در مرحله نهایی هستند در حالیکه نظریه های ضد واکسن جو بایدن، زندگی زیادی را در معرض خطر قرار می دهد و آنها تنها به خطر مسایل سیاسی این کار را انجام می دهند.این خیلی احمقانه است.

ترامپ مدعی شد: این بخشی از جنگ آنها در تلاش برای بی اعتبار ساختن واکسنی است که اکنون می دانیم داشتن آن، بسیار ضروری است. ما به زودی آن را اعلام خواهیم کرد. در مدت ۲۴ ساعت از زمان اعلام هم توزیع آن آغاز خواهد شد.

وی اظهار کرد: پیش از پایان سال حداقل ۱۰۰ میلیون دز واکسن تولید خواهیم کرد و احتمالاً خیلی بیشتر از آن؛ صدها میلیون دز هر ماه در دسترس خواهد بود و انتظار داریم تا آوریل واکسن کافی برای هر آمریکایی داشته باشیم.

رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه با اتکا به ارتش، توزیع واکسن بسیار سریع تر از حد انتظار انجام خواهد شد، گفت: در یک مدت زمان کوتاه با واکسن موثر و ایمن، ویروس را شکست خواهیم داد، همانگونه که ارتش ما با داعش برخورد کرد.

خبر در حال تکمیل است

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha