قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۷۳۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری سه کلاهبردار با ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در خوزستان

استان ها خوزستان اهواز فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سه کلاهبردار که ۴۰ میلیارد ریال در خوزستان کلاهبرداری کرده بودند در یکی از استان های همجوار شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری سه کلاهبردار با ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در خوزستان

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده پنجشنبه شب درباره جزییات این خبر گفت: در پی وصول پرونده ای به پلیس آگاهی استان مبنی بر کلاهبرداری به شیوه و شگرد خرید و فروش دلار توسط افراد ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: از آنجایی که متهمان به صورت حرفه ای و شگردهای جدید اقدام به کلاهبرداری کرده اند، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ، اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی و دستگیری آن ها آغاز کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با بررسی شواهد و سرنخ های به دست آمده و اقدامات اطلاعاتی متهمان را در یکی از استان های همجوار شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی سه نفر متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی های تخصصی پلیس به کلاهبرداری ۴۰ میلیارد ریالی از مردم با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سردار عباس زاده همچنین از مردم خواست تا جهت خرید و فروش دلار و ارز به صرافی های معتبر مراجعه و از صحت معامله و احراز اعتبار فروشنده و خریدار اطمینان حاصل کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha