قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۷۱۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کمک ۳۵ میلیارد ریالی مردم آذربایجان شرقی در پویش ایران همدل

استان ها آذربایجان شرقیتبریز مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: کمک های غیرنقدی مردم خیر و نوع دوست استان از آغاز پویش ایران همدل تا به امروز به ارزش ۳۵ میلیارد ریال بوده که از سوی مراکز…

کمک ۳۵ میلیارد ریالی مردم آذربایجان شرقی در پویش ایران همدل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرگل صحاف روز چهارشنبه افزود: پویش ایران همدل در راستای بهبود و ارتقای سطح زندگی مددجویان با شعار از «همدیگر گره گشایی کنیم» در سطح کشور ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این پویش به صورت متمرکز و با همکاری سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان صدا وسیما، سازمان بسیج و وزارت ارتباطات آغاز شده است.

صحاف با بیان اینکه همه افراد تحت پوشش این اداره کل از کمک های جمع آوری شده توسط این پویش بهره مند می شوند، افزود: کمک های غیرنقدی، اقلام و جیره های خشک غذایی و نذورات هیات مذهبی و خیرین که توسط ادارات بهزیستی شهرستان ها قابل جمع آوری است از دیگر محورهای مرتبط با این پویش اعلام شده است.

وی ادامه داد: نذورات مردم و هیأت های مذهبی برای تهیه بسته های معیشتی، تهیه وسایل کمک آموزشی و لوازم التحریر و تامین لوازم بهداشتی، درمانی و دارویی از مواردی هستند که برای همدلی با اقشار مختلف مددجویان بهزیستی هزینه خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی ادامه داد:  این اداره کل آماده دریافت نذورات مردمی در پویش «ایران همدل» است که با هدف کمک به افراد نیازمند با جمع آوری کمک های نقدی، بسته های معیشتی و نوشت افزار از عید غدیر شروع شده و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

صحاف خاطرنشان کرد: بهزیستی یکی از مسیرهای مطمئن برای خدمات رسانی به قشر آسیب پذیر و نیازمند است و مردم خیر این استان می توانند با اهداء نذورات خود به این نهاد موجبات بهره مندی جامعه هدف بهزیستی از این کمک ها را فراهم آورند.

 ۴۱ هزار و ۷۲۷ نفر دارای پروند اجتماعی، ۷۵ هزار و ۷۰۹ نفر مستمری بگیر و ۷۶ هزار معلول تحت پوشش بهزیستی آذربایجان شرقی می باشند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha