قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۱۹۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آخرین قیمت طلا و ارز در بازار امروز ۹۹/۰۵/۲۱

هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۵۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

آخرین قیمت طلا و ارز در بازار امروز ۹۹/۰۵/۲۱

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۵۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم یک میلیون و ۵۶ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۷۵ هزار تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۲۰۱۸ دلار معامله می شود.

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۵ درصد افت به ۲۰۱۸ دلار و ۱۸ سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه دسامبر با نیم درصد افت به ۲۰۲۹ دلار و ۵۰ سنت رسید.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارز های رقیب امروز با ۰.۱ درصد رشد به نزدیکی بالاترین رقم یک هفته اخیر رسید و سبب گران شدن طلا برای خریدارانی شد که با ارز های غیردلاری خرید می کنند.

همزمان با تقویت ارزش دلار و در حالی که سرمایه گذاران روی طرح محرک مالی دولت آمریکا و اثرات افزایش تنش بین آمریکا و چین در آستانه مذاکرات تجاری مهم این هفته متمرکز شده اند قیمت طلا روز سه شنبه شاهد کاهش بود.

در تازه ترین تحولات روابط تنش آلود آمریکا و چین، دولت پکن تحریم هایی را علیه ۱۱ شهروند آمریکایی از جمله چند چهره جمهوری خواه اعمال کرده است. این تحریم ها در واکنش به تحریم های وضع شده از جانب واشنگتن علیه مقامات هنگ کنگی و چینی به اجرا گذاشته می شود.

استیون منوچین وزیر خزانه داری دولت آمریکا گفته شرکت های چینی و سایر کشور ها که از استاندارد های حسابرسی تبعیت نکنند تا پایان سال ۲۰۲۱ از حضور در بازار بورس آمریکا منع خواهند شد.

به گزارش تسنیم، در بازار آزاد هم اکنون قیمت دلار با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان، یورو ۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۱۳۰ تومان اعلام شده است.

صرافی های بانک ها امروز سه شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۴۸۰ تومانی نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۱ هزار و ۴۸۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۳۸۰ تومان خریداری می کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها نیز با افزایش ۵۳۰ تومانی نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۵ هزار و ۲۳۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی ها ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان درج شده است.

بروز رسانی: سه شنبه 21 مرداد 11:20

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

21 هزار و 480  

قیمت دلار (بازار آزاد)

22 هزار و 400

قیمت یورو (صرافی بانکی)

25 هزار و 230

قیمت یورو (بازار آزاد)

26 هزار و 300

قیمت درهم

6 هزار و 130  

قیمت پوند

28 هزار و 800

بروز رسانی: سه شنبه 21 مرداد ساعت 11:20

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

10 میلیون و 500 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10 میلیون و 900 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

5 میلیون و 350 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

3 میلیون و 50  هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و 700 هزار

بروز رسانی: سه شنبه 21 مرداد ساعت 11:20

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 56 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 410 هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 575  هزار

انس طلا(دلار)

2018.2

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha