قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۱۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هفت بیمار جدید مبتلا به کرونادر ۲۴ ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد.

۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید شیرانی بعد از ظهر دوشنبه با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در بیستمین روز مردادماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۰ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۱۵ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست هفت مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون ۹۸ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۸ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.

وی ادامه داد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش نشده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان ۱۰۷ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد عنوان کرد: هم اکنون ۳۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha