قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۱۷۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| وعده بازدید از روستای انارور توسط نماینده مردم نوشهر

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی وعده بازدید از روستای انارور نوشهر را داد و گفت: به همه روستاها سر خواهیم زد و روستای انارور نیز در لیست ما قرار دارد.

فارس من| وعده بازدید از روستای انارور توسط نماینده مردم نوشهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان ساری، مخاطبان این رسانه در سامانه فارس من با ثبت سوژه با عنوان  «مجلس به مشکلات روستای انارور ورود کند» خواستار پیگیری رسانه‎ای این موضوع شدند.

در توضیح این سوژه آمده است؛ اقتضای احداث هر روستا و حل مشکلات مردم و اقدامات عمرانی و رسیدگی به مشکلات شهری از قبیل رساندن آب شرب به منازل، پلاک کوبی خانه ها به منظور شناسایی آنها، احداث فضای سبز، جدول بندی جوی جهت تسهیل در تردد آب های بارانی، روکش آسفالت و غیره است که جزو اهم وظایف دهیاری ها و بخشداری ها با نظارت فرمانداری و استانداری و در رأس آن وزارتخانه ها است.

بهانه های متعددی که مسؤولان روستا در خصوص مشکل بی بودجه ای و محروم ماندگی خیابان فرهنگ روستای انارور در شهرستان نوشهر مطرح می کنند، واقعاً خنده دار است که از پس هزینه برنمی آیند.
همواره باید منتظر یک اتفاق طبیعی مثل سیل، طوفان، قحطی یا کرونا باشیم تا بعد از آن بودجه لازم را برای تأمین خدمات رفاهی استان تأمین کنند؟

فقط مشکل بی بودجه گی برای روستای انارور است؟ فقط خیابان فرهنگ باید بدون آسفالت و پلاک کوبی، روشنایی برق، آب شُرب، جدول بندی بماند؟موضوع بی بودجه گی و کم کاری مسؤولان استانی را مجلس پیگیری کند.

محمدعلی محسنی بندپی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در این باره ، اظهار کرد: در راستای پیگیری برای حل مشکلات بازدید از روستاهای سطح منطقه را شروع کردیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون از حدود ۵۰ روستا بازدید به عمل آمد، افزود: البته این بازدیدها بازخورد خوبی نیز به همراه داشت.

محسنی با تاکید بر اینکه به همه روستاها سر خواهیم زد، خاطرنشان کرد: روستای انارور نیز در لیست ما قرار دارد و حتما از این روستا بازدید خواهیم کرد و از نزدیک مشکلات این روستا را بررسی می کنیم.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha