قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۱۰۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نشست مشکوک آمریکایی ها با برخی عشائر الانبار در «عین الاسد»

یک منبع آگاه جزئیاتی از نشست مشکوک اخیر آمریکایی ها با برخی عشائر الانبار در پایگاه نظامی «عین الاسد» علیه الحشد الشعبی خبر داد.

نشست مشکوک آمریکایی ها با برخی عشائر الانبار در «عین الاسد»

: منابع رسانه ای عراقی از نشست اخیر نیروهای آمریکایی با برخی سران و شیوخ عشائر و شخصیت های سیاسی استان الانبار در پایگاه «عین الاسد» خبر می دهند.

یک منبع آگاه در گفت وگو با پایگاه خبری «شبکه الاعلام المقاوم» توضیح داد: نیروهای اشغالگر در حال توطئه چینی علیه الحشد الشعبی و هدف قرار دادن مکان های حضور نیروهای این سازمان در نقاط مرزی عراق با سوریه هستند.

به گفته این منبع، اشغالگران آمریکایی تلاش دارند با سرباز گیری از برخی از ساکنان استان الانبار و تشکیل یک نیروی نظامی وابسته به خود، الحشد الشعبی را هدف قرار دهند و فتنه بزرگی ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی این نشست تشکیل یک نیروی ویژه علیه الحشد الشعبی در استان الانبار است، افزود: هدف آمریکایی ها از این سرباز گیری برخورد با نیروهای الحشد الشعبی مستقر در شهرستان «القائم» این استان است.

از سوی دیگر با وجود عملیات های مستمر موفق الحشد الشعبی در مناطق صحرایی استان الانبار، گفته می شود گروه های کوچک تشکیل شده از بقایای داعش که شامل دو تا سه تروریست هستند، همچنان در مناطق صحرایی الانبار حضور دارند و هر از گاهی نیروهای امنیتی را به منظور ناامن کردن و ایجاد بی ثباتی در مناطق غربی هدف قرار می دهند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha