قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۹۱۰۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۴ نفر رسید

شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به فوت یک بیمارکرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در این استان، گفت: شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۴ نفر رسید.

شمار فوتی های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۴ نفر رسید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید شیرانی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار جدید بیماری کرونا در استان در پانزدهمین روز مردادماه سال ۹۹ عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۲ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۷ مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: هم اکنون ۱۱۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۹۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات هستند.

وی اظهار کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۱۰۴ نفر رسید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha